top of page

מה אומרים הלקוחות?

בסבב השני של החל"ת, בעקבות הקורונה, התחלתי לחפש עבודה המוגדרת כחיונית על מנת שאוכל להתפרנס. זומנתי לראיון עבודה והייתי נורא לחוצה ונרגשת לקראתו. פגשתי את אלדד לשיחת הכנה וקיבלתי ממנו הרבה ביטחון, בחרתי מי אני רוצה להיות בראיון והוא גם עשה איתי סימולציה כדי שאעלה את הפחדים והדאגות שלי. בזכות ההכנה הטובה של אלדד שמרתי על ההוויות שלי ואפילו קיבלתי את המישרה :)

ד.פ , השרון

היי אלדד. קודם כל תודה רבה על השיחה היום שהיתה לי מאד מעניינת וגרמה לי לחשוב להיות מודעת לדברים שקודם היו על אוטומט כנראה. הראיון היה טוב והיא אמרה לי כמה פעמים שמאד מצאתי חן בעיניה.

ש , מרכז

תודה אלדד

הראיון הסתיים. היה נעים ממוקד וזורם. עניתי וכשהתרחקתי מעצמי הבחנתי וידעתי לחזור.

הפגישה שלנו אתמול עזרה לי מאד והיא ציון דרך משמעותי

ע.מ , השרון

Pebble Beach

תודה אלדד

הגעתי אליך לשיחת הכנה לטסט כי היה לי חשוב להכין את עצמי בצורה טובה. לא ידעתי בכלל מהי שיחת קלירוואי, אבל מה שסיפרת לי בטלפון נשמע לי מעניין. בשיחה עבדת איתי על החששות שהעליתי והסברת לי מה זו הוויה ואיך היא תתרום לחוסן הנפשי שלי. עשית לי גם סימולציה לגבי דברים שיכולים להתרחש במציאות ואיך אני אגיב להם.

אתמול היה הטסט - הצלחה כבירה! הייתי עם ההוויות, לא נלחצתי וידעתי איך להגיב. אלף תודות!

צ', השרון

Soothing Bell

אני כבר לא סגור כמו שהייתי, תחושת ביטחון גדולה יותר, יותר שלווה, יותר רוגע, הרגשה שיש לי תוקף, שלכל בעיה יש יותר משתי אפשרויות ושהיחסים הם מעל לכל

א', מרכז

Zen Garden

אני הולך היום בתחושה הרבה יותר חזקה של מסוגלות ואמונה עצמית...אני בתחושה שחזרתי לנהל את החיים שלי...למדתי להיות סלחן עם עצמי כשדברים שאני עושה לא קורים בדיוק כפי שציפיתי....אני חושב שהאימון היה מאד מועיל ואפקטיבי עבורי.

א', השרון

Pebble Beach

ראשית מצאתי מישהו נייטראלי, מקצועי, שלא מכיר אותי, שלא סתם באתי לבכות אצלו, אבל בכל זאת מכיל אותי ונותן תוקף רב. הצבת בפני המון סימני שאלה ודילמות שהייתי חייב לעמוד בפניהן להתמודד מולן. הרגשתי לב חם בצורה בלתי רגילה שעומד מולי ונותן לי את האפשרות לנשום עמוק ומאפשר לי להבין שאני נורמלי לגמרי.

אתה בנוכחות של 100%, אתה רושם הכל, זוכר הכל. מקשר בין הדברים, לא מאפשר לברוח מכלום, פנים אל פנים מול המצב. באת לי מהשמיים

א', מרכז

Soothing Bell

תודה על שאלדד איפשר לי להיות אני בכל רגע ורגע במהלך המפגשים, תודה על השאלות המדויקות והמכוונות, תודה על כל הבופה של הדברים שהיו על השולחן במהלך המפגשים ועל האפשרות לבחור לקחת או להשאיר, תודה על ההקשבה, על האכפתיות, על הכנות, על המקום, על הזמן, על המיים הקרים שהרוו את את צמאוני ועל הטישו שספג את הדמעות במקרה הצורך, תודה על החכמה והרוח הטובה.

א', השרון

Zen Garden

אני מאושר שבחרתי להתמודד עם עצמי, לא להשלים עם הבעיות, אלא לפתור אותן. למדתי להכיר את עצמי טוב יותר, חזרתי לישון, למדתי לנהל שיחה, נפתרו לי קונפליקטים וקיבלתי כלים פרקטיים לשיפור מיידי ותכליתי בחיים שלי

ע', השרון

Pebble Beach
Soothing Bell
Zen Garden

האימון היה תהליך משמעותי. יש בו משהו, שבלי לשים לב, משנה הרבה בך ואין דרך להסביר כמה שזה משנה חיים בצורה כל כך פשוטה.  בלעדיך, אלדד, לא הייתי מצליח לעבוד ובזכותך אני יודע שאני יכול להמשיך עם תחושת בטחון יותר חזקה ויותר בריאה.

ד', השרון

bottom of page